.

.

New
RITC 729 Пријателство Крстот Универзална Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

RITC 729 Пријателство Крстот Универзална Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

DEN 815.04

Стока
Достапно.


RITC 729 Крстот Универзална Pips-Во Гума Со Сунѓер
Популарната Седан 729 Пена Гума карактеристики :
На еластичноста, голема,остава топката брзо да се биде брз; На moder јаделе вискозност натпревари од страна на сина, портокалова вертикално и хоризонтално висока топка сунѓер, Е поволно во лак на ротација круг контрола, предизвикува во него повторно брзина брзо се борат метод.
Брзина : 10
Спин : 10
Контрола : 9
Foeward : 10
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm

Детали

Број На Модел На:
Крстот Универзална
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Бренд Име:
729
Гума:
Мозолчиња Во
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Сунѓерот Дебелина:
2.2 mm
Продавница број:
FD0004081
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти