.

.

New
Dawei 388C-1 Кралот на Средна Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

Dawei 388C-1 Кралот на Средна Pips-Out Тенис на Маса PingPong Гума Без Сунѓерот Topsheet OX

DEN 810.24

Стока
Достапно.


Dawei 388 C-1 Кралот на Средна Pips-Out Тенис на Маса Гума Без Сунѓерот Црвена
Гума само, без сунѓерот
Повеќе еластичен од "388 C-1" гума
Карактеристики на Dawei Пинг-Понг Палки со 388 C-1 Брзо Pips Од Гума :
Висока еластичност и брзина , прави да се кандидира на топката од страна на натопи траекторија и е тешко да се прилагодат за противници.
Добро за играчите блиску до табела игра со брзина и блок на backhand и forehand напад.
Гума Боја : Црвена / Црна
Ве молиме имајте во предвид : Оваа цена е само за ЕДНА гума без Сунѓерот

Детали

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
388 C-1
Гума:
Половина Долго Мозолчиња Надвор
Baseboard Слој Број:
Само гума без сунѓерот
Контрола Средства:
Само гума без сунѓерот
дното:
Само гума без сунѓерот
Продавница број:
DW0005018
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти