.

.

New
Palio AK47 АК-47 АК 47 СИНА Мет Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm H38-40

Palio AK47 АК-47 АК 47 СИНА Мет Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.2 mm H38-40

DEN 1673.76

Стока
Достапно.


Palio AK47 (АК-47, AK 47) СИНА (Мет) Pips-во Тенис на Маса (Ping Pong) Гума Со Сунѓер (H38-40)
Дали вие се грижите за недоволно брзина или јамка не доволно долго во ерата 40+ топка? Вие не мора да се грижите повеќе, како Palio има декодираната на мат topsheet. Новиот "AK47 СИНИ" е reloaded со силен стисок и експлозивни брзина моќ. Долго-траен материјал во комбинација со чувство на elasto-свежи донесе мат гума на едно ново ниво.
Смртоносна Сина боја, со 38-40 степен сунѓер е чекор напред во рамномерно распоредени пенење teachnique. Тоа обезбедува силна еластичноста и поддршка со неодгатливи внатрешна сила. Тоа мека и еластична Европски стил на lithe со сила ви овозможува да се игра токму во ќе го со карактеристичен звук. Тоа им овозможува на борба против режимот, во триумфот штом ќе почнеш.
Опремени Се Игра : Брз Напад / Јамка
Сунѓерот боја : Сина
Сунѓерот цврстина : 38-40°
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm
гума боја : црвена или црна
Оваа цена е само за една гума со сунѓер.

Детали

Бренд Име:
Palio
Број На Модел На:
AK47 СИНА(Мет)
Гума:
Мозолчиња Во
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Продавница број:
PA04AK47L
Свеж

Избор на клиенти