.

.

New
LED Декоративни Табела светилки за Дневна Соба Кристал Табела Светилка Кристал Candelabra Свадба Метал Табела Светилки за Спалната соба Светлина

LED Декоративни Табела светилки за Дневна Соба Кристал Табела Светилка Кристал Candelabra Свадба Метал Табела Светилки за Спалната

DEN 16812.00
DEN 19104.00

Стока
Достапно.

материјал : цинк легура+стакло+стакло димензии : дијаметар 55(21.5")*висина 65cm(беа 25,5") сијалица : E14 или E12 5*40w ,крушка не се вклучуваат (ве молиме, користете го купи LED сијалица 3~7w,која може да спаси повеќе енергија) напон : ние може да обезбеди 110~240 V,ние ќе се произведуваат како ќе го бара.можеби и ние не може да се направи приклучокот погоден вас дома приклучок ,ако тоа ве молиме да се купи plug дел во вас дома градот ,и да се поврзете youself ,ве молиме љубезно мислејќи дека ситуацијата.

Детали

Тип На Објект:
Табела Светилки
Гаранција:
3
сертификација:
ДСА,ГШ,PSE,CQC,УЛ,CCC,CE
Е Светилки Вклучени:
No
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
Кристално Стакло,Алуминиум
Заврши:
Полиран Хром
Техника:
обложено
Број На Модел На:
GT76
Wattage:
81-100W
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Up
рамка боја:
Сребро.
Боја На Каросеријата:
Јасно
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Сенка Тип:
Shadeless
Бренд Име:
Timebus
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Свеж

Избор на клиенти