.

.

New
D18*H35cm, LED Светлечки во темно LED Табела светилки кои живеат внатрешна декорација батерија led светло Светилка за мебел Слободен Брод 1pc

D18*H35cm, LED Светлечки во темно LED Табела светилки кои живеат внатрешна декорација батерија led светло Светилка за мебел Слободен

DEN 2376.00

Стока
Достапно.


Каков вид на плаќања не те прифати?
Ние прифаќаме Т/T,Western Union,Трговија и Обезбедување и Безбедни Плаќања.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Водич :
Како можам да се чува чист Мојот LED производи?
Само избришете ги исклучите вашите производи со влажна крпа редовно да ги задржиме чиста. Универзални AC приклучоци вклучувајќи ги и САД, велика БРИТАНИЈА, ЕУ, АУ типови на содржини со твоите различни барања целосно
6.
Водоотпорен
IP65, може да се користи за надворешна употреба, се изложени на сонце и ветер. Батерија 3-5 часа може да работи 8-10 часа
3.
Можете да го направите дизајн за нас?
Да,имаме professinal тим има богато искуство во калапи дизајн,осветлување систем за развој и производство. Гаранција : 1 година за LED извори на светлина, 3 години за мебел
Главна Карактеристика :
Име
RGBW 16 Боја се менува led Светилки Waterdrop
Материјал
ЈП ( полиетилен ); 3 година квалитетот гаранција за пластична обвивка.Примерокот чини ќе биде наплата на вашиот прв трговија на големо цел. Апликации : Бар, Хотел, Клуб , Кафе Куќа, Двор или Замрзнување пиво, Семејството декорација, downy светлина, и др.
Како за превозот начин?
За некои наредби,ние ги поддржуваме Слободен DHL/Федекс/UPS-от на вашите раце,но обично ова предмети вградени батерии,некои превозот агенцијата не прифатливо ова предмети,и покрај тоа што избра вашиот потребни превозот начин од DHL/Федекс/UPS-от, но ние ќе се обидеме да ги задоволат вашите потреби и барања,ако не работен, по проверка со нашите превозот агенција,ние ќе ви помогне да изберете достапни превозот начин од DHL/Федекс/UPS-от,исто така, ние ќе ве информира,ако не одговорите за нас во рок од 24 часа откако ќе feedbacked за вас,ние ќе брод наскоро според нашите препорачува без претходна најава повторно.
LED боја
16 видови на led еден бои + 4 видови на RGB мулти боја,промени преку далечински управуван
Големина
D18*H35cm
Префрлете
Touch control & remote controller
Напојува со
Литиум батерии
Надополнување на времето
Околу 3-5hours,може да биде обвинет од страна малку повеќе време кога прв пат користите
Работно време
8-10hours
Универзални AC приклучоци
САД, велика БРИТАНИЈА, ЕУ, АУ типови на содржини со твоите различни барања
Додатоци
1x Индуктивен Полнач за батерии 1x Далечинска контрола
Примена
Затворен & отворено како : КТВ соба, кафуле, бар, ноќен клуб, ресторан, хотел, дискотека, кино, градина, плажа, бар, базен, и др.

Детали

Абажур Боја:
Бела
Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Табела Светилки
Стил:
Модерна
Извор На Енергија:
DC
Сенка Ветер:
До & Долу
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
рамка боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Примена:
Кревет Во Соба
Материјал:
Пластични
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
SK-LF06F
База Тип:
Никој
Wattage:
0-5W
Гаранција:
1 година ДОВЕДЕ и 3 години во ЈП гаранција
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Боја На Каросеријата:
Бела
Заврши:
Никој
Бренд Име:
skybesstech
Извор На Светлина:
led извор на светлина
Техника:
Ротирачки Мувла
Напон:
5 V1A
Име на производ:
Декоративни led Табела Светилка Светла Ноќ
Материјал:
ЈП Полиетилен Пластична
моќност:
Литиум батерија 1000mah
Животен век:
50.000 часа
Осветлување:
SMD 5050 Супер-светли LED
боја:
RGB 16 Бои Промена
Сертификат:
CE,ROSH,FCC,MSDS
Додатоци:
Индуктивни полнач,Далечински управувач
Употреба:
Бар,КТВ,кафуле, ПАБ,ресторан,Градина,Клуб,Хотел,Партија Настан.
услуга по:
1 година ДОВЕДЕ и 3 години во ЈП гаранција
Свеж

Избор на клиенти