.

.

New
Лофт waterTable Светилки цевки ковано железо Американски Гроздобер индустриски правец на креативните спалната соба ноќни личност бар опрема LU80244

Лофт waterTable Светилки цевки ковано железо Американски Гроздобер индустриски правец на креативните спалната соба ноќни личност

DEN 15168.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главното тело материјал : Железо
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
Големина : види подолу

Детали

Тип На Објект:
Табела Светилки
Сенка Тип:
Железо
Wattage:
21-30W
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Свеж

Избор на клиенти