.

.

New
2 Пар/многу Гел forefoot Силикони Чевли подлога Табани жените висока пета Еластична Перница Заштита на Нозе Грижа Влошки додатоци htc-040

2 Пар/многу Гел forefoot Силикони Чевли подлога Табани жените висока пета Еластична Перница Заштита на Нозе Грижа Влошки додатоци

DEN 262.00
DEN 373.92

Стока
Достапно.


Pls имајте на ум тоа беше се користи само за жена пумпи и 3/4 должина од нормалниот insole. 2 Пара Гел forefoot Силикони Чевли подлога Табани жените висока пета Еластична Перница Заштита на Нозе Грижа Влошки додатоци

Детали

боја:
Транспарентна
Чевли Големина:
5.5
Тип На Објект:
Табани
Бренд Име:
Jron
Број На Модел На:
htc-040
Функција:
Шок-Absorbant,Анти-Лизгава,Мала Тежина,Тешко Носи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Шаблон Тип:
Polka Dot
Материјал:
Гел
Тип:
чевли жена табани
fuction:
против пролизгување табани
Материјал:
silllicone гел
Големина:
една големина одговара на сите
Пакување:
Polybag
Опсег:
Табани
is_customized:
Yes
Insole Должина:
21*6.5*4.5 cm
еден многу:
2 пара
Свеж

Избор на клиенти