.

.

New
1 Пар Мажи Жени Меки Силиконски Гел Саќе Нога Масажа Табани Пешачење, Трчање Спорт Спортски Чевли Влошки Амортизирање Инсерти

1 Пар Мажи Жени Меки Силиконски Гел Саќе Нога Масажа Табани Пешачење, Трчање Спорт Спортски Чевли Влошки Амортизирање Инсерти

DEN 274.00
DEN 274.08

Стока
Достапно.


1 Пар Мажи Жени Меки Силиконски Гел Саќе Нога Масажа Табани Пешачење, Трчање Спорт Спортски Чевли Влошки Амортизирање Внесува 2 Големини МАЛИ ГОЛЕМИ се Сечат за да одговараат Спортски Insole Мажите Табани Жените Нога Табани Шок Апсорбирање на Силиконски Гел Insole
ВНИМАНИЕ : ДА НИ ОСТАВИТЕ ПОРАКА ЗА ГОЛЕМИНАТА САКАТЕ КОГА СТАВАТЕ ЦЕЛ НА ТАБАНИ ВЕ МОЛАМ!

Детали

боја:
Сина
Чевли Големина:
38, 46, 39, 35, 36, 42, 43, 40, 44, 37, 41, 45, 47 1/3
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
DreaMAXports
Точка име :
Пешачење, Трчање Спортски Силиконски Гел Табани
Мали (НИ од 3,5-7):
ЕУР 35-41 (250mm)
Голема (НИ 8-13.5):
ЕУР 42-47 (290mm)
боја:
Сина силиконски гел
бесплатни големина:
Да, може да се намали за да одговара на вашите чевли
Функција:
Шок апсорпција, Притисок ослободување за пешачење, трчање
Пол:
Унисекс, Мажи & Жени
Карактеристики:
Супер меки, дише, сладок мирис
Insole Тежина:
0.13 кг по пар
Insole Пакет:
Polybags
Свеж

Избор на клиенти