.

.

New
Нова 2-Слој Воздух Балон Перница Чевли Лифт на Висина Зголемување на Ортопедски Чевли InsolesTaller За Мажите и Жените Palmilha 5 см

Нова 2-Слој Воздух Балон Перница Чевли Лифт на Висина Зголемување на Ортопедски Чевли InsolesTaller За Мажите и Жените Palmilha

DEN 436.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


1 пар Нова Мода Унисекс Мека Гума Гел Пета Поттикне Првенство Табани Поддршка Чевли Перница Инсерти За Човек/Женски Чевли-Подлога

Детали

боја:
Црна, Сина, Виолетова
Чевли Големина:
НИ 4 ДО 9
Тип На Објект:
Табани
Бренд Име:
Jron
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Шок-Absorbant,Анти-Лизгава,Мала Тежина,Тешко Носи
Insole Висина:
3cm-5cm
Материјал:
PU
Чевли Ширина:
ExtraWide(E+)
Број На Модел На:
Е-005
solette ortopediche:
plantare мека
ортопедски чевли Табани:
palmilha 5 см
Материјал:
СТП&ЕВА
Големина:
НИ 4 ДО 9
Пакување:
поли торба
Опсег:
невидливи пета перница
Висина:
maxium 4.5 cm
висина зголеми insole:
Расположливиот чевли табани
висина зголемување 5 см:
ортопедски табани
Свеж

Избор на клиенти