.

.

New
PCSsole deodorant табани мала тежина нане билни чевли подлога апсорбира потта лето дише чевли подлога перница A1004

PCSsole deodorant табани мала тежина нане билни чевли подлога апсорбира потта лето дише чевли подлога перница A1004

DEN 84.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Пот-Absorbant,Брзо Сушење,Дише,Тешко Носи,Анти-Лизгава,Deodorization,Мала Тежина
Бренд Име:
PCSSOLE
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
A1004
Insole Висина:
≤1cm
Материјал:
Mesh
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Свеж

Избор на клиенти