.

.

New
Нов стил 1 Пар Мало мажи жени се зголеми висина insole,Невидливи половина Невидливи силикони нога подлога чевли лифт 3-5cm Е-006

Нов стил 1 Пар Мало мажи жени се зголеми висина insole,Невидливи половина Невидливи силикони нога подлога чевли лифт 3-5cm

DEN 302.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


1 пар Нова Мода Унисекс Мека Гума Гел Пета Поттикне Првенство Табани Поддршка Чевли Перница Инсерти За Човек/Женски Чевли-Подлога

Детали

боја:
Сина, Розова, беж
Чевли Големина:
5.5
Тип На Објект:
Табани
Бренд Име:
Jron
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Шок-Absorbant,Анти-Лизгава,Тешко Носи,Висина Зголемување,Deodorization
Insole Висина:
3cm-5cm
Број На Модел На:
Е-006
Чевли Ширина:
ExtraWide(E+)
Материјал:
Гел
Тип:
табани
fuction:
зголемување insole
Материјал:
silllicone гел
Опсег:
невидливи пета перница
Висина:
maxium 2.5 cm
Свеж

Избор на клиенти