.

.

New
Половина Висина Зголеми Лифт Чевли Табани за Мажи до 15 до 40 мм Pigskin Insole Внесува нога нега влошки Кожа материјал

Половина Висина Зголеми Лифт Чевли Табани за Мажи до 15 до 40 мм Pigskin Insole Внесува нога нега влошки Кожа материјал

DEN 216.00
DEN 263.04

Стока
Достапно.

Топло Совети висина Зголеми кожа insole материјал : првиот слој на pigskin и ЕВА
1. големина : 35 до 40 висина 15mm,
41 до 45 висина 15mm, 35 до 40 висина 25мм,
41 до 45 висина 25мм, 41 до 45 висина 35mm
2.вистинска кожа,Намалување на нога мирис.
3.Зголемен 1.5 2.5 3.5 см, мулти-цел insole
4.Напредни insole и заеднички чевли е попријатно и повеќе поевтино отколку бренд чевли!
5.Препорачливо е да се купи 2 пара, ние може да избере подобар квалитет курир.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! Поради прирачник за мерење, грешка е нормално. Пакетот вклучува : 1 x1 парови табани

Детали

боја:
жени, мажи
Чевли Големина:
висина 10мм, висина на 15mm, висина на 30мм, висина 25мм, висина 40mm
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Пот-Absorbant,Шок-Absorbant,Висина Зголемување,Deodorization
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
EXPfoot
Број На Модел На:
UY-0271
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Материјал:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
жените големина:
35#-40#
мажите големина:
41#-45#
Свеж

Избор на клиенти