.

.

New
PCSSOLE 3D Мека Мемориска Пена Масажа Табани Дами Нозе Грижа Високи Потпетици чевли Сунѓерот чевли перница шок апсорпција O1006

PCSSOLE 3D Мека Мемориска Пена Масажа Табани Дами Нозе Грижа Високи Потпетици чевли Сунѓерот чевли перница шок апсорпција O1006

DEN 117.00
DEN 173.76

Стока
Достапно.


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Мека, ултра лесен и удобен за носење Удобност и тапацир за сите видови на рекреација или секојдневниот обувки Дополнителни пета перница ги штити пета поттикнат од најболните порази Обезбедува дополнителна поддршка на пета и базата на стапалото Екстра амортизирање во петицата за максимален ефект Одлична за џогирање, трчање, качување, кошарка, фудбал, кошарка, велосипедизам, голф, тенис, итн Спецификација : Материјал : Пена, Големина : Како на сликата покажува, може да се намали од Бои и дезени : Како на сликата покажува, испрати по случаен избор Количина : 1 Пар Забелешка Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x 1 Пар Табани

Детали

боја:
Зелена, Розова, Беж
Чевли Големина:
НИ 4-6 може да се намали
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Лак За Поддршка,Пот-Absorbant,Дише,Шок-Absorbant,Анти-Лизгава,Тешко Носи,Мала Тежина
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
PCSSOLE
Пол:
Жените
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Материјал:
Мемориска Пена
боја:
ЦРВЕНО/КРЕМ/ЗЕЛЕНА
Свеж

Избор на клиенти