.

.

New
EXPfoot Најдобар Квалитет Кожа ортопедски Insole Лак Поддршка 25мм ЕВА Подлога Deodorize за мажите и жените чевли Бродови Од Москва

EXPfoot Најдобар Квалитет Кожа ортопедски Insole Лак Поддршка 25мм ЕВА Подлога Deodorize за мажите и жените чевли Бродови Од

DEN 429.00
DEN 740.16

Стока
Достапно.>>>Специјално дизајнирани за ниска Лак и рамна нога. >>>Помага контрола, се стабилизира и биланс на нога . >>>Го намалува триењето да се подобри целокупното нога удобност. >>>Ублажува Пета и Лак болка . >>>Горниот капак апсорбира потта и перат. >> > Удобен, меки и удобни одлична footbed. За кул и опуштена прошетка 2.5 cm лак поддршка Намалува пета,глуждот и грбот ЈКП лак поддршка,латекс нога масажа. Идеален за sockless нозе Insole материјал : СТП+кожа+ЕВА+ПВЦ Сите големини се мерат со рака и некои разликата е дозволено мојот промена во servince. Пакетот вклучува : 1 x1 парови табани

Детали

боја:
како се покаже
Чевли Големина:
35 до 36 235mm, 37 38 255mm, 39 до 40 265mm, 41 42 275mm, 43 44 285mm, 45 и 46 300мм
Тип На Објект:
Табани
Функција:
лак за поддршка
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
OrthoticL02
Бренд Име:
EXPfoot
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
категорија:
ортопедски табани
Свеж

Избор на клиенти