.

.

New
3ANGNI Силиконски Гел Мека Шок Апсорпција Унисекс Лак за Поддршка на Слободни Намали Дише Спорт Табани За Жени Мажи Зима се Подигне Чевли

3ANGNI Силиконски Гел Мека Шок Апсорпција Унисекс Лак за Поддршка на Слободни Намали Дише Спорт Табани За Жени Мажи Зима се Подигне

DEN 635.52

Стока
Достапно.


Име : Кадифени Ткаенини Силика Гел Спорт Зима Табани
Материјал : Кадифе Ткаенина+ Силика Гел
НИ Големина : S 28 CM, L 31.5 CM.
Пакет : 1 Пар
Функција : Сува и Апсорбира Потта,Лак за Поддршка,Пета Заштита, Мека Перница, на Здравјето И на Животната средина Слободни Намали Спорт Табани.

Детали

Чевли Големина:
S, L
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Лак За Поддршка,Пот-Absorbant,Дише,Шок-Absorbant,Тешко Носи,Висина, Зголемување На
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Силикони
Insole Висина:
1cm-3cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
3ANGNI
Број На Модел На:
S001
Пол:
Човекот&Жени
Свеж

Избор на клиенти