.

.

New
5Pair/Многу Лесно Унисекс Здрава Бамбус Јаглен Deodorant Табани Мат Влошки за Чевли

5Pair/Многу Лесно Унисекс Здрава Бамбус Јаглен Deodorant Табани Мат Влошки за Чевли

DEN 290.40

Стока
Достапно.


Материјал : Бамбус јаглен полимер+не-плетени ткаенини Боја : Како на сликата ви покаже ги Задржи нозете чист, свеж и удобен, се елиминира мирис, Помага да се спречат растот на бактерии и габи На табани може да се скрати со ножици за да одговара на вашите чевли и нозете Должина : околу.27.8 см/10.94"(прилагодливи,одговара на повеќето луѓе) Дебелина : прибл.1.5 милиметри Кол : 5 Пар/Многу Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ви Благодариме! пакет inlude : Бамбус Јаглен Влошки за Чевли x 5 Пар

Детали

Тип На Објект:
Табани
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Deodorization
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Мемориска Пена
Број На Модел На:
S26697
Свеж

Избор на клиенти