.

.

New
хидраулично масло лист притиснете на кочница машина со CE сертификат од кина

хидраулично масло лист притиснете на кочница машина со CE сертификат од кина

DEN 384000.00

Стока
Достапно.


Детали

сертификација:
CE
Автоматизација:
автоматски
моќност:
Хидраулични
суровини:
Sheet / Plate Тркалање
Машина тип:
Притиснете На Кочница
Бренд Име:
HARSLE
Материјал / Метал Обработени:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
WC67Y300t
Дополнителни Услуги:
Крајот Формирање
Свеж

Избор на клиенти