.

.

New
50pcs/Многу FOX40 Судијата Класичен Свирче Кошарка, Одбојка Фудбал Тенис Делфин Свирче PAIDIAO Apito Со Канада Логото

50pcs/Многу FOX40 Судијата Класичен Свирче Кошарка, Одбојка Фудбал Тенис Делфин Свирче PAIDIAO Apito Со Канада Логото

DEN 1075.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Почитувани Купувачот , Ако имате потреба од големи количини на свирче, ве Молиме контактирајте ме, Ние може да ви даде повеќе попуст , ви благодариме ! ! ! Тежина (за) : 400g/50pcs/Многу Боја : Сина, Жолта Црвено Црн Портокал Пинк, Green Сива 8 C o l o r s Карактеристики : Звук гласно и јасно, продорен моќ Вклучуваат : 50 PCS/Многу * FOX40 Свирки ( Без Канада Логото , Без Lanyard и Mouthguard ) Ако изберете multicolor , јас ќе го испратам до тебе секоја боја на 6-7pcs, ви благодарам .

Детали

Број На Модел На:
FOX40-005
Бренд Име:
PAIDIAO
боја:
Сина,Жолта,Црвена,Црна,Портокалова,Розова,Зелена,Сива 8 Бои
Свеж

Избор на клиенти