.

.

New
Еден Ред Тенок 10W/Еез LED Работа Светлина Бар За Камион Атв Uaz 4x4 Теренски Приколка Комбо Зрак Жолто Бела Предупредување Barra Светла за Магла

Еден Ред Тенок 10W/Еез LED Работа Светлина Бар За Камион Атв Uaz 4x4 Теренски Приколка Комбо Зрак Жолто Бела Предупредување Barra

DEN 4560.00
DEN 5772.96

Стока
Достапно.


Техничка Спецификација : Работен Напон : DC 9~30 V(вклопува 12 V,24 V возила) Број на Чипови : 10 W/Еез Интензивна КРИ LED Заштита Стапка : IP68 Боја Температура : Чиста Бела 6000 K Работна Температура : -40~85 степен целзиусови степени Зрак Агол : на самото Место(30 Степен)& Потопот(60 Степен) Комбо Материјал : Екструдиран Алуминиумски Профил, Високо пренос PC Леќа Монтажа Заградата : Алуминиум Прилагодливи Агол за Монтажа Живот Време : Околу 50.000 часа Заверена од CE & ROHs
Пакет се Вклучени : 1 x Комбо Led Светло Бар 1 x Страна Планината Загради Цел Напомена : Ние ќе напишете ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок. Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура.Ние нема да сноси никакви дополнителни сопствени даночни плаќање со направени во купувачот земјата.

Детали

Зрак Агол:
Комбо
Бренд Име:
XuanBaOffroad
Температура На Боја:
6000K
Тип:
Светлината Бар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Led Чип Производител:
Кри
Ingress Protection:
Подобро Од IP68
Должина:
*mm*103mm*56mm
Wattage:
90W/120W/150W/180W/210W/240W/270W/300W
Позиција:
страни
Редови:
Единствен ред
степен:
На Самото Место(30 Степен)&Потопот(60 Степен)
Обликот:
Директно
Работна температура:
-40~85 степен целзиусови степени
Напон:
DC 10~30V(fits 12V,24V vehicles)
Свеж

Избор на клиенти