.

.

New
Oslamp Три-Ред 50 702W LED Светло Бар IP68 Теренски Комбо Зрак 2x 4 ПРЕДВОДЕНА Работа Светла Теренски camper камион 4x4 4WD SUV АТВ Barra

Oslamp Три-Ред 50 702W LED Светло Бар IP68 Теренски Комбо Зрак 2x 4 ПРЕДВОДЕНА Работа Светла Теренски camper камион 4x4 4WD SUV

DEN 12484.00
DEN 13871.52

Стока
Достапно.


Бразил / Јужна Америка/Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.6"(L*W*H)
Димензија(со заграда) : 1320 x 75 x 98mm/ 52" x 3" x 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-20 работни дена
Канада /Европа
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Пакет Се Вклучени :
1 x 702 W 50inch LED светло бар
2 x Работа Светлина
2 x Заградата
2 x жици Колекции

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Зрак Агол:
Комбо
Температура На Боја:
6000K
Должина:
50inch
степен:
30 степен(место зрак) & 60 степен(поплава зрак) комбо
Тип:
Светлината Бар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Ingress Protection:
IP68
Редови:
Тројно Ред /Tri-ред
Wattage:
702W
Позиција:
страни
Работна температура:
-40-85 степен целзиусови степени
Обликот:
Директно
Бренд Име:
Oslamp
Свеж

Избор на клиенти