.

.

New
2 парчиња Црна Вилушка Уво Менгеме Мотоцикл Пак Сигнал Светлина Планината Загради Носителот на Мотоцикл Пак Светлина Држачот За 30-45mm Предната Вилушка

2 парчиња Црна Вилушка Уво Менгеме Мотоцикл Пак Сигнал Светлина Планината Загради Носителот на Мотоцикл Пак Светлина Држачот

DEN 141.00
DEN 167.52

Стока
Достапно.

Повеќе сродни производи,кликнете овде 2бр Црна Вилушка Уво Менгеме Мотоцикл Пак Сигнал Светлина Планината Загради Носителот на Мотоцикл Пак Светлина Држачот За 30-45mm Предната Вилушка
Опис :
pls оставете ја вашата белешка,или сребро еден ќе бидат испратени на стандардната.
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : Сребрена/ Црна Користи како мотор пак јачина на светилка планината заграда, погоден за 30-45mm предната вилушка Метал заграда може да биде стабилна и издржливи, изгледа дека е деликатна и модни Лесно да го инсталирате, погоден за повеќето на мотоцикли, за Харли Скутер
Предмет Тип : Мотоцикл се Претвори Светлина Носителот Инсталирање на Режим : Вилушка Менгеме Погоден За : 30-45mm Предната Вилушка
Големина : 190*45*30мм (1mm=0.0394 инчи) Количина : 2 Buc/Set
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Се Вклучени : 1 Пар На Мотоцикл Пак Светлина Носителот Со Завртки

Детали

Бренд Име:
QILEJVS
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Motobike Направи:
Kawasaki,Suzuki,Хонда,Триумф,Харли-Дејвидсон,Јамаха
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Мотоцикл Пак Светлина Носителот
Инсталирање На Режим:
Погоден за:
30-45mm Предната Вилушка
Свеж

Избор на клиенти