.

.

New
Акции на Превозот Нови 12V/35W CE HID Xenon Конверзија Комплет (H4-4) Hi/Низок со Ксенон Светилка Замав(3000K/4300K/6000K/8000K) За Светлата

Акции на Превозот Нови 12V/35W CE HID Xenon Конверзија Комплет (H4-4) Hi/Низок со Ксенон Светилка Замав(3000K/4300K/6000K/8000K)

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ксенон Светилка Ефикасност : 98. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Hi/Мала промена со Ксенон Треперење Светилка 11). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Температура на бојата : 3000 K/4300 K/6000 K/8000 K 8). Типичен Напон : 13. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Низок/Висок Напон Заштита 12). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Краток Спој Заштита 13).
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Компонентите 1). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Контрола на Линија 2 парчиња 4).

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
H4
Ксенон Светлина Модел:
H4H/L
Бренд Име:
Де. МО
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Температура На Боја:
6000K
За Автомобил Светилка:
Фарови
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
Универзална
Автомобил Марка:
Универзална
Тип На Сијалица:
H4
Wattage:
35W
Свеж

Избор на клиенти