.

.

New
Акции на Превозот Нови 12V/35W CE HID Xenon Конверзија Комплет (H13-4) Hi/Низок со Ксенон Светилка Замав(3000K/4300K/6000K/8000K) За Светлата

Акции на Превозот Нови 12V/35W CE HID Xenon Конверзија Комплет (H13-4) Hi/Низок со Ксенон Светилка Замав(3000K/4300K/6000K/8000K)

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Температура на бојата : 6000 K/8000 K 8). Неопходно Фитинг 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Траење : 3, 000 часа 10). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Баласт (12 V/35 W) : 2 парчиња 3). Ксенон Светилка Ефикасност : 98. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Карактеристики : 1). Кориснички Прирачник : 1pcs 5). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Подарок Кутија : 1pcs 6). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ксенон Светилка (12 V/35 W) : 2 парчиња 2). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
H13
Ксенон Светлина Модел:
H13
Бренд Име:
Де. МО
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Температура На Боја:
6000K
За Автомобил Светилка:
Фарови
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
Универзална
Автомобил Марка:
Универзална
Wattage:
35W
Свеж

Избор на клиенти