.

.

New
Авто 2018 Нови Пристигнувањето на Врвот на Модата Мотоцикл H4 Bi-xenon Светилка 35w Xenon Замав Светлина Со Баласт Висока Целото Тело Комплет Freeship

Авто 2018 Нови Пристигнувањето на Врвот на Модата Мотоцикл H4 Bi-xenon Светилка 35w Xenon Замав Светлина Со Баласт Висока Целото

DEN 838.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната со следење на број, кој обично трае 10-20 дена (викенд не е вклучена) за испорака. Плаќање Ние го прифаќа различни методи за плаќање Услови & Политика се Враќа Политика Да erturn објект мора да контактирате со нас и се земе слики на вашиот објект јасно да покаже било каква штета или невообичаени аспекти на тоа.исто така можете да изберете ups-от,dhl,fedex,можеме да ви понудиме најниска цена на превозот надомест. Одредена држава може да постојат ограничувања. Во рок од 7 дена по приемот на вашите производи, ние нуди еден не-кавга 7 дена размена/замена само ако вашата предмети се пронајдени да биде неисправен од страна на производителот.45 kg замав криеше светлина : HIDmotocycle светлина Опис на Производот СРЕЌЕН ШОПИНГ ,СРЕЌЕН ЖИВОТ го Поздравуваме вашиот доаѓање.
Ве молиме, напишете ни го објектот и висина, така што ќе може да го цитирам ќе детаљ цена. физички или течни штета). Иако обично испратите објектот во рок од 24 часа по исплата потврди. Сите превозот и ракувањето со обвиненија рака не се враќа. А Т или други Даноци). Ве молиме овозможи до 48 часа perparation за превозот.Објектот спецификите Бренд Име : MGTV Извор на Светлина : H4 Bi-Xenon H4 Hi/Lo Wattage : 35 W Надворешни Тестирање и Сертификација : CE Предмет Тип : Фарови Објект Тежина : 0. Сите manufatories се искуство и професионален со добра репутација во industy.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Синото, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
СИТЕ МОТОЦИКЛ
Бренд Име:
MGTV СВЕТЛИНА
Wattage:
35
Ксенон Светлина Модел:
H4H/L
Напон:
12V
Ксенон Светлина Тип:
Bi-Xenon Светлина
Извор На Светлина:
Ксенон
Тип На Сијалица:
H4
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Свеж

Избор на клиенти