.

.

New
led автомобил светилка светилки 6000k белата H8 led магла светлина 6COB 550lm canbus светилка H8 Автомобил Светлина 12VAC led светло за магла Надворешни Светла

led автомобил светилка светилки 6000k белата H8 led магла светлина 6COB 550lm canbus светилка H8 Автомобил Светлина 12VAC led

DEN 463.00
DEN 609.12

Стока
Достапно.


* Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
* Време на испорака зависи од дестинации и други фактори.
Производ модел : JSH11-6 COB
LED Type : КОЧАН
LED П'ty : 6 КОМПЈУТЕРИ Led диоди
LED боја : Чиста бела
Приклучок тип : H8
Напон : 12-24 V
wattage : 5 W Canbus
Температура на бојата : 6000-6500 K
Прозрачна флукс : 500 - 550 LM
Животниот век : 50000 часа
автомобил светилка светилки 6000k белата H8 led магла светлина 6 COB 24 V 550lm canbus светилка H8 Автомобил Светлина 12 VAC led светло за магла Надворешни Светла
* Ви се одговори на вашата порака или e-mail во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Купувачот треба да се плаќаат увозни давачки и царинската наплаќаат доколку постои каква било.
* Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат. Ние ќе биде многу мило да ви помогне со било каков проблем се додека не се задоволни. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
* Општо земено, ние обезбедуваме 3 месеци гаранција за сите предмети од датумот на породување, освен ако не е посебен извештај.
* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време). Но, ве молам не само да го оценувате ни негативни / неутрален повратни информации. Некои држави или области може да потрае и до 25 - 45 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
H8
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
JSTOP
Wattage:
5w
Температура На Боја:
6000K
Извор На Светлина:
КОЧАН
Напон:
12V
Автомобил модел:
Шкода Yeti Fabia Octavia Врвен
Автомобил Марка:
Шкода Yeti Fabia Octavia Врвен
боја:
Бела
LM:
500-550lm
Животниот век:
50, 000h
Температура На Боја:
6000-6500k
Wattage:
5w canbus
Број На Производ:
JSH11-6COB
Led Чип Производител:
КОЧАН
Напон:
12-24V
Свеж

Избор на клиенти