.

.

New
Skuer 1 BUC T10 5730 8 SMD W5W 194 168 12V Led Canbus 8 LED ГРЕШКА Автомобил SMD Led Светилки Паркинг

Skuer 1 BUC T10 5730 8 SMD W5W 194 168 12V Led Canbus 8 LED ГРЕШКА Автомобил SMD Led Светилки Паркинг

DEN 113.76

Стока
Достапно.


Ниска потрошувачка на Ниска Температура Лесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилки Работат со нови можат да-автобус жици систем, Нема Пораки за Грешки, Предупредувања или Одбивања Ниски wattage и заштеда на енергија, изграден 5730 LED Е супер светло Наменета за директна замена за акции hologen Со Ладење плоча, ја прави сијалица работа под ниска топлина Led type : 5730 8smd Работен Напон : DC12-14 V Боја Температура : 6000 K-8000 K Работен век : повеќе од 50000 часа Користат за BMW, Audi, Бенц и слично За замена на читање светлина, јачина на светлината, од страна на маркерот светлина и Багажникот светла Огледало Светлина Број - Плоча на Светло ( само за упати) Пакет се вклучени : 1 BUC T10 CANBUS 5730 8 SMD LED СВЕТЛО ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус НЕ е следење на Број,НЕ Мало Поле. Транспорт време толку долго,Безбедна услуга фреквенција толку ниско.
Така продавачот препорачува купувачи изберете safe метод.
На пример : Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Воздух Mail,e-ЕМС.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
DC12-14V
Бренд Име:
skuer
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Паркинг Светла
Свеж

Избор на клиенти