.

.

New
10Pcs Бел Автомобил Стил Автомобил Авто LED T10 194 W5W Canbus 10 smd 5630 LED Сијалица за Грешка Led Паркинг T10 ДОВЕДОА Автомобил Страна Светлина

10Pcs Бел Автомобил Стил Автомобил Авто LED T10 194 W5W Canbus 10 smd 5630 LED Сијалица за Грешка Led Паркинг T10 ДОВЕДОА Автомобил

DEN 1075.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


*Супер светла бела, долготраен живот
*Изградена-во CANBUS и Heatsink
*Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска Температура
*Лесно да го инсталирате, Директна замена, без жици потребни
*Крстот Референца : W5 W 194 192 158 168 921 2825 147 152 159 161 184 193 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921504 2821 12256 12961 M158 M155
*Апликација за : Внатрешни работи Светлина, Куполата светлина, Мапата светлина, Вратата светлина, Стока/Багажникот светло, Ракавица Кутија светлина, Табличка светлина итн. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.47"(приближно)
Пакетот вклучува :
2 x5630 SMD T10 canbus светлината Нова пристигнување!Подолу е вистински фотографии направени од страна на Купувачи
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
*Големина (L*D) : 3.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
t10
Бренд Име:
yobuyyowin
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Производител:
BMW
Лер Зрак Тип:
Поплави
Led Чип Производител:
Epistar
За Автомобил Светилка:
За Магла
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Автомобил Марка:
ЗА Сите Автомобили
Wattage:
15W
Свеж

Избор на клиенти