.

.

New
1Pair светилки drl со жолта со вртење светилки светла дење работи светлина Авто LED Ден Возење на магла Светилка За Форд Ренџер 2015-

1Pair светилки drl со жолта со вртење светилки светла дење работи светлина Авто LED Ден Возење на магла Светилка За Форд Ренџер

DEN 5940.00
DEN 6527.52

Стока
Достапно.

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата. Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
за форд
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
4300K
Автомобил модел:
За Форд Ренџер 2015-2016
Напон:
12V
Wattage:
35W
Бренд Име:
FUSDAR
објектот стил:
led дневни работи светлина
Свеж

Избор на клиенти