.

.

New
XENCN HB5 9007 цела Сезона Супер Жолта Светлина Автомобил Светилки Германија Квалитет ТОЧКА Халоген Главата светилка 12V 65/55W 2300K

XENCN HB5 9007 цела Сезона Супер Жолта Светлина Автомобил Светилки Германија Квалитет ТОЧКА Халоген Главата светилка 12V 65/55W

DEN 1137.00
DEN 1579.20

Стока
Достапно.

Целосна наплата при добивање на оригиналниот објект. Напомена : се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Цената Вклучува : Еден пар (2 парчиња) светилки. Сите предмети ќе бидат испратени до вашата нарачка адреса , па ве молиме бидете сигурни да ни овозможи со точна, прецизна, детална превозот адреса.
КАРАКТЕРИСТИКИ До 30% mo повторно осветлување т на патот (во споредба со стандардот халоген светилки). U se Позиција : Светлата, Висок/низок Зрак. Другиот Дел Број : HB5. Повеќето од предметите ќе биде испорачуван Aliexpress Стандард на Превозот . ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот. Материјал Тип : УВ Филтер Кварц Стакло. Сите производи се донесат светилки од меѓународниот првите брендови, овие светилки преку вториот длабока обработка.
Ние нудиме различни светла боја светилка на видови, за да ги задоволат вашите различни потреби. До 75m зрак , може да помогне да се зголеми на видливост во лоши временски услови, како што се rainny или нејасна дена. Ве молиме оставете порака за вашите посебни барања (e.
ПАКЕТ
Предметите ќе бидат третирани и добро заштитени. 2300 K боја температура единствена жолта обвивка. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. Нашата најголема цел е да ги исполнуваат максималниот барањата на корисниците. За објектот во парк во нашата НИ магацин, пакетот ќе биде испратена преку USPS услуга. Модел : 9007. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, Ние се стремиме да ви овозможи со најдобра услуга и ние ќе ви одговори на вашето прашање во рок од 24 часа.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил Марка:
Nissan Форд и така натаму
Напон:
12V
Бренд Име:
Xencn
Температура На Боја:
2000-3000K
Автомобил модел:
Граница, Pathfinder, Д-150, Д-250, E-350, Фокус, Ranger и така натаму
Wattage:
65/55W
Извор На Светлина:
халоген
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
2300K
сертификација:
Emark, ТОЧКА
Модел:
9007
Дел Број:
HB5
База Модел:
PX29t
Свеж

Избор на клиенти