.

.

New
XENCN 9007 HB5 12V 65/55W 5300K Xenon Сино Дијамант Светлина Автомобил Светилки Светлата го Замени Надградба на Халоген Светилка

XENCN 9007 HB5 12V 65/55W 5300K Xenon Сино Дијамант Светлина Автомобил Светилки Светлата го Замени Надградба на Халоген Светилка

DEN 998.00
DEN 1386.72

Стока
Достапно.

Сертификација : EMARK, ISO-9001. Светла за безбедно возење.g Боја или Големина. Другиот Дел Број : HB5. Производителот : 100% Автентични X E NCN Производи. Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца. ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот. Сите производи се донесат светилки од меѓународниот првите брендови, овие светилки преку вториот длабока обработка. Цената Вклучува : Еден пар (2 парчиња) светилки. Материјал Тип : УВ Филтер Кварц Стакло. Бизнис time : 8 : 00~21 : 30 (GMT+8).
Ние нудиме различни светла боја светилка на видови, за да ги задоволат вашите различни потреби.
Превозот Метод
Дестинација
Превозот Време
Поштенски
Aliexpress Стандард
Австралија
7~20 дена
Бесплатен превозот
(тежина
Обединето Кралство
7~20 дена
Канада/САД
10~20 работни дена
Виетнам, Малдиви, Нов Зеланд, Јапонија, Јужна Кореја, Австрија, Германија, Netherland, Франција, Финска, Тајланд, Данска, Грција, Швајцарија, Грција, Португалија, Белгија, Ирска, Сингапур, Норвешка
15~30 работни дена
Јужна Африка, Бугарија, Белорусија, Кипар, Хрватска, Летонија, Монако, Молдавија, Македонија, Црна Гора, Полска, Романија, Србија, Словачка, Словенија, Украина, Индонезија, Брунеи, Камбоџа, Малезија, Филипини, Виетнам, Малдиви
15~35 работни дена
Италија, Бразил, Русија, Израел и други земји
25~45 работни дена
EUB
САД, Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Русија, Украина и други земји
7~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
EMS
Повеќето земји
5~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
Aliexpress Премија
Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, САД и на други земји
3~7 дена
Дополнителни Превозот Надомест ИСПЛАТА прифаќаме само за плаќање преку Alipay .

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил Марка:
Nissan Форд и така натаму
Температура На Боја:
3000K-12000K
Напон:
12V
Бренд Име:
Xencn
Автомобил модел:
Граница, Pathfinder, Д-150, Д-250, E-350, Фокус, Ranger и така натаму
Wattage:
65/55W
Извор На Светлина:
халоген
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
5300K
сертификација:
EMARK
Модел:
9007
Дел Број:
HB5
База Модел:
PX29t
Свеж

Избор на клиенти