.

.

New
XENCN 880 H27W 12V 27W 5300K Сино Дијамант Светлина Халоген Автомобил Светилки Замени Надградба на Магла Светилка за Pontiac Сатурн GMC Dodge Плимут

XENCN 880 H27W 12V 27W 5300K Сино Дијамант Светлина Халоген Автомобил Светилки Замени Надградба на Магла Светилка за Pontiac

DEN 998.00
DEN 1386.72

Стока
Достапно.

ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот. Нашата најголема цел е да ги исполнуваат максималниот барањата на корисниците. Ве молиме оставете порака за вашите посебни барања (e. Состојба : Нова.) во цел белешки дел кога ќе го поставите цел. Не прифатите да се врати на електронски компоненти.
ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ Напојување : 12 V 27 W PG13 Сино Дијамант Серија. Модел : 880. Светла за безбедно возење. Совршена замена и надградби за сите видови висока/ниска зрак и магла. УВ филтер нуди подолг живот. Ние се одржи на одлична услуга стандарди и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезди Позитивни повратни информации е многу важно за нас,па ако имаш било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ни даде Неутрални или Негативни повратни информации или да се отвори случајот , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Температура на бојата : 5300 K. За објектот во парк во нашата НИ магацин, пакетот ќе биде испратена преку USPS услуга. Сите производи се донесат светилки од меѓународниот првите брендови, овие светилки преку вториот длабока обработка.g Боја или Големина. Бизнис time : 8 : 00~21 : 30 (GMT+8).
Ние нудиме различни светла боја светилка на видови, за да ги задоволат вашите различни потреби. Другиот Дел Број : H27/1 W. Гаранција : квалитетот е ист како и првата линија на брендот, ниска цена добиете висок квалитет на количка сијалица. Сите предмети ќе бидат испратени до вашата нарачка адреса , па ве молиме бидете сигурни да ни овозможи со точна, прецизна, детална превозот адреса.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
Џими, Сиера, Yukon, Палто, Malibu, Монте Карло, Silverado и така натаму
Температура На Боја:
3000K-12000K
Напон:
12V
Wattage:
27W
Автомобил Марка:
GMC Chevrolet и така натаму
Бренд Име:
Xencn
Извор На Светлина:
халоген
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
5300K
сертификација:
EMARK
Модел:
880
Дел Број:
H27/1W
База Модел:
PG13
Свеж

Избор на клиенти