.

.

New
XENCN HB4 9006 12V 51W 5300K Emark Сино Дијамант Светлина Xenon Халоген Автомобил Светилки Xenon Бела Магла EMARK ТОЧКА Светилка за ford mondeo

XENCN HB4 9006 12V 51W 5300K Emark Сино Дијамант Светлина Xenon Халоген Автомобил Светилки Xenon Бела Магла EMARK ТОЧКА Светилка

DEN 998.00
DEN 1386.72

Стока
Достапно.

Доколку имате посебни барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас. Ние се одржи на одлична услуга стандарди и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезди Позитивни повратни информации е многу важно за нас,па ако имаш било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ни даде Неутрални или Негативни повратни информации или да се отвори случајот , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
КАРАКТЕРИСТИКИ До 5300k боја температура , слична на светлината од xenon предните светла. За објектот во парк во нашата НИ магацин, пакетот ќе биде испратена преку USPS услуга. Модел : 9006. U se Позиција : Светлата, Висок/низок Зрак, Магла Светлина. Сите предмети ќе бидат испратени до вашата нарачка адреса , па ве молиме бидете сигурни да ни овозможи со точна, прецизна, детална превозот адреса. Материјал Тип : УВ Филтер Кварц Стакло. Купи со доверба! Ако објектот е избега кога ќе ја прими, или не сте задоволни со тоа, вие може да ни e-mail за замена или рефундирање на, ве молиме договорот нас и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Едноставен за користење, нема потреба за промена на светилка линија и лесна инсталација(plug in & замени акции светилки).
ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ Напојување : 12 V 51 W P22d Сино Дијамант Серија. Температура на бојата : 5300 K. Не прифатите да се врати на електронски компоненти. Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2~4 работни дена (со исклучок на сабота, недела & Празник) по вашата исплата е примена и да се расчисти.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил Марка:
Mazda BMW и така натаму
Wattage:
51W
Температура На Боја:
3000K-12000K
Напон:
12V
Бренд Име:
Xencn
Автомобил модел:
B2300, B4000, RX-8, 550i, 650i, 750i, 760Li, М3, М5 и така натаму
Извор На Светлина:
халоген
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
5300K
сертификација:
EMARK
Модел:
9006
Дел Број:
HB4
База Модел:
P22d
Свеж

Избор на клиенти