.

.

New
XENCN H11 12V 55W Супер Xenon Светла Втората Генерација Зора Светлина Халоген Светилки Автомобил Светилки за ФОЛКСВАГЕН голф 6 sportage ford fusion bmw

XENCN H11 12V 55W Супер Xenon Светла Втората Генерација Зора Светлина Халоген Светилки Автомобил Светилки за ФОЛКСВАГЕН голф

DEN 964.00
DEN 1339.20

Стока
Достапно.

КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, Ние се стремиме да ви овозможи со најдобра услуга и ние ќе ви одговори на вашето прашање во рок од 24 часа. ИСПОРАКА
Сите предмети ќе биде предаден на светот. ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот. Совршен за ОЕМ квалитет, нема промена е потребно, ефикасно да го заштити фитинзи.
Превозот Метод
Дестинација
Превозот Време
Поштенски
Aliexpress Стандард
Австралија
7~20 дена
Бесплатен превозот
(тежина
Обединето Кралство
7~20 дена
Канада/САД
10~20 работни дена
Виетнам, Малдиви, Нов Зеланд, Јапонија, Јужна Кореја, Австрија, Германија, Netherland, Франција, Финска, Тајланд, Данска, Грција, Швајцарија, Грција, Португалија, Белгија, Ирска, Сингапур, Норвешка
15~30 работни дена
Јужна Африка, Бугарија, Белорусија, Кипар, Хрватска, Летонија, Монако, Молдавија, Македонија, Црна Гора, Полска, Романија, Србија, Словачка, Словенија, Украина, Индонезија, Брунеи, Камбоџа, Малезија, Филипини, Виетнам, Малдиви
15~35 работни дена
Италија, Бразил, Русија, Израел и други земји
25~45 работни дена
EUB
САД, Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Русија, Украина и други земји
7~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
EMS
Повеќето земји
5~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
Aliexpress Премија
Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, САД и на други земји
3~7 дена
Дополнителни Превозот Надомест ИСПЛАТА прифаќаме само за плаќање преку Alipay .
ПАКЕТ
Предметите ќе бидат третирани и добро заштитени. Ве молиме оставете порака за вашите посебни барања (e.

Детали

Тип Socket:
H11
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
Xencn
Автомобил модел:
за е корола/Истражувач/Altima/CRV/Cruze/RAV4/Голф/A4/S350/Prius
Автомобил Марка:
за Ford/Chevrolet/Nissan/Lexus/Субару/Џип/Фолксваген/Audi/Тојота
Wattage:
55W
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Температура На Боја:
3000-4000K
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
3800K
сертификација:
Emark, ТОЧКА
Модел:
H11
Дел Број:
64211
База Модел:
PGJ19-2
Свеж

Избор на клиенти