.

.

New
Пар H1 P14.5S Автомобил LED Светлата Светилки Конверзија Комплет Сите-во-едно 48W 4800LM/Пар 6000K бел ден со Rainproof возачот DC 12-24V

Пар H1 P14.5S Автомобил LED Светлата Светилки Конверзија Комплет Сите-во-едно 48W 4800LM/Пар 6000K бел ден со Rainproof возачот

DEN 2212.00
DEN 2764.80

Стока
Достапно.

Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Пар H1 P14.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Светлината - Високо квалитетни LED чипови.Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>.5 S Автомобил LED Светлата Светилки Конверзија Комплет Сите-во-едно 48 W 4800 LM/Пар 6000 K бел ден со Rainproof возачот DC 12-24 V
Опис На Производот
Спецификации :
Теоретски Wattage : 48 W+/-4 W/set, 24 W+/-2 W/сијалица.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.
Пакет се вклучени :
2 парчиња H1 LED Светлата светилки
Испорака :
1>.
Гаранција&Враќање :
1>.
Проблеми со Слободен - Led диоди се дизајнирани да трае подолго од редовните КРИЕШЕ & халоген светилки со вжарено.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Напон : DC12 V-24 V
Светла Боја : Бела
Зрак Агол : 360 степени
Lumens : 4800 LM/Пар, 2400 LM/Set
LED Чипови по Сијалица : 2 ПАРЧИЊА Увоз Обичај КОЧАН LED чипови Извор на Светлина.
Со мини Фанови во внатрешноста на секоја Светилки дното, Ослободување на топлина побрзо.Многу благодарам!
.
Карактеристики
Солиден Издржливи - Изградена на минатата од вибрации и напонот на струја.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Wattage:
48W
Led Чип Производител:
Кри
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Фарови
Свеж

Избор на клиенти