.

.

New
2 Парчиња H3 PK22S LED Светлата Светилки Конверзија Комплет Сите-во-едно 48W 4800LM/Пар 6000K бел ден со Rainproof возачот DC 12-24V

2 Парчиња H3 PK22S LED Светлата Светилки Конверзија Комплет Сите-во-едно 48W 4800LM/Пар 6000K бел ден со Rainproof возачот DC

DEN 2212.00
DEN 2764.80

Стока
Достапно.

Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Едноставна - Лесно да се поврзете клипови направи инсталацијата бриз.
Карактеристики
Солиден Издржливи - Изградена на минатата од вибрации и напонот на струја.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.Многу благодарам!
.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Светлината - Високо квалитетни LED чипови.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Plug and Play за повеќето возила без промена.
Проблеми со Слободен - Led диоди се дизајнирани да трае подолго од редовните КРИЕШЕ & халоген светилки со вжарено.
Пакет се вклучени :
2 парчиња H3 LED Светлата светилки
Испорака :
1>.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.
Со мини Фанови во внатрешноста на секоја Светилки дното, Ослободување на топлина побрзо.
Гаранција&Враќање :
1>.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Wattage:
48W
Led Чип Производител:
Кри
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Фарови
Свеж

Избор на клиенти