.

.

New
1Pair L + R Предниот Браник за Магла Светла Со Светилки За Jeep Cherokee 2014

1Pair L + R Предниот Браник за Магла Светла Со Светилки За Jeep Cherokee 2014

DEN 2184.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.

Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро. Ви благодариме. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.
1 Pair L + R Предниот Браник за Магла Светла Со Светилки За Jeep Cherokee 2014
ОДГОВАРА за Jeep Cherokee 2014
Пакет се вклучени : 1pair светла за магла
ОЕМ ЗАМЕНА ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ!
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување!
Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Детали

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
За Jeep Cherokee 2014
Температура На Боја:
4300K
Напон:
12V
Wattage:
35W
Автомобил Марка:
за џип
Бренд Име:
FUSDAR
Извор На Светлина:
халоген
објектот стил:
Правец На Ветер
Свеж

Избор на клиенти