.

.

New
1 Пар 12V 55W 3500LM H8 H9 H11 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База Висока Лумен Брзо Светла 5500K Светла Баласт

1 Пар 12V 55W 3500LM H8 H9 H11 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База Висока Лумен Брзо Светла 5500K Светла

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Гаранција
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно).Тие се за вашиот референца само.
12 V 55 W 3500 LM H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 9012 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки G8 Висока Лумен Брзо Xenon Светла Бела 5500 K Метална База на Носителот на Подобро Делата За Брзо Светла Тенок Придушници(над 40 Вати)
Име на производ H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 9012 Xenon Светилка Напон напон од 12 V 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .
Повратни информации
.2 Моќ 55 W Пар Боја Температура 5500 K Зрак Агол 360° Работна Температура -35~60°C
Повеќе Вистински Производ Слики За Референца
H8 / H9 / H11
H7
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Shippment
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Емитуваат Боја:
5500K
Lumens:
3500lm
Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип На Сијалица:
H1,H7,H8/H9/H11,9005/HB3/H10,H3,9006/HB4
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Wattage:
55W
Бренд Име:
TUOYIKE
Ксенон Светлина Модел:
H7
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Напон:
12V
Температура На Боја:
5000K
Извор На Светлина:
Ксенон
Свеж

Избор на клиенти