.

.

New
1 Сет 9012 HIR2 S2 LED Светлата Супер-Тенок Конверзија Комплет 72W 8000LM CSP Y19 LED Чипови Сите-во-едно Вграден Вентилатор Возење Магла Светилка

1 Сет 9012 HIR2 S2 LED Светлата Супер-Тенок Конверзија Комплет 72W 8000LM CSP Y19 LED Чипови Сите-во-едно Вграден Вентилатор

DEN 1322.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.


Повратни информации
.Сите-во-едно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас, Ние имаме Дополнителни LED Светлата Canbus Декодер за продажба. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
S2 LED Светлата Супер-Тенок Конверзија Комплет 72 W 8000 LM CSP Y19 LED Чипови Сите-во-едно Вграден Вентилатор Светилка Светилки
Тоа е Вистински CSP Y19 LED Чипови донесе и да се направи само од страна на квалификуван фабрика да се обезбеди стабилен квалитет и во минатиот живот-век, а Не копирање или било најевтиниот CSP LED Чипови направени. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект . Има потреба од Дополнителни Canbus Декодер Canceler да се елиминира овој вид на проблем за некои автомобили. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Висока брзина на исклучување на вентилаторот,висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка
Пакет се вклучени :
2x S2 LED Светилки
1x англиски јазик Прирачник за Корисникот
Внимание Ве Молиме :
Ако има светлина потчукнување проблем или Порака за Грешка се појавува на вашиот автомобил табла по инсталиран на LED Светлата за Полнење, тие не се LED Светлата на квалитетот на проблемот.

Детали

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Lumens:
4000LM
Тип Socket:
9012(HIR2), H1, H11, H7, 9007/HB5 Hi/Lo, 9008/H13 Hi/Lo, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
TUOYIKE
Автомобил модел:
Одговара За Повеќето Автомобили
Напон:
12V
Wattage:
72W
Чип Собранието Тип:
CSP
Автомобил Марка:
Одговара За Повеќето Автомобили
Свеж

Избор на клиенти