.

.

New
22.8v110w Hanaulux Оперативни светлина 22.8 v 110w хируршки халоген светилка сијалица бесплатен превозот-10pcs

22.8v110w Hanaulux Оперативни светлина 22.8 v 110w хируршки халоген светилка сијалица бесплатен превозот-10pcs

DEN 9360.00

Стока
Достапно.

8 v
w : 110w
база : посебни
главната примена : Hanaulux Оперативни светлина
живот време : 300hrs
крстот референца : Hanaulux оперативни светлина
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн.8 v 110w хируршки халоген светилка сијалица бесплатен превозот-10pcs
volts : 22.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.8v110w Hanaulux Оперативни светлина 22.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,RoHS,EMC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
LT03046
volts:
22.8 v
watts:
110w
база:
посебни
живот време:
300hrs
главната апликација:
Hanaulux О Т Светлина
крстот референца:
Hanaulux О Т Светлина
Свеж

Избор на клиенти