.

.

New
Guerra 7507/H 6V 20W SL 1Е Topcon отворот светилка Бесплатен превозот-10pcs

Guerra 7507/H 6V 20W SL 1Е Topcon отворот светилка Бесплатен превозот-10pcs

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Guerra 7507/H 6 V 20 W SL 1Е Topcon отворот светилка Бесплатен превозот-10pcs
volts : 6v
w : 20w
база : Посебни
главната примена : Topcon отворот светилка
живот време : 100hrs
крстот референца : SL 1Е 2 D 2 E 3И 4 E
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
ЕМК,CQC,УЛ,ССА,VDE,LVD,CCC,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
Број На Модел На:
LT03066
Карактеристики:
халоген светилка
volts:
6v
watts:
20W
база:
посебни
живот време:
100hrs
главната апликација:
topcon отворот светилка
крстот референца:
guerra 7507/H
Свеж

Избор на клиенти