.

.

New
64455 24V 75W GY6.35 халоген светилка Guerra 6419/AX4 24v75w сијалица Бесплатен превозот-10pcs

64455 24V 75W GY6.35 халоген светилка Guerra 6419/AX4 24v75w сијалица Бесплатен превозот-10pcs

DEN 5760.00

Стока
Достапно.


Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.
64455 24 V 75 W GY6.35
главната примена : Микроскоп,операција светлина
живот време : 1000hrs
крстот референца : Guerra 6419/AX4
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.35 халоген светилка Guerra 6419/AX4 24v75w сијалица Бесплатен превозот-10pcs
volts : 24v
w : 75w
база : GY6.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,EMC,УЛ,ССА,VDE,LVD,CCC,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
Број На Модел На:
LT03026
Карактеристики:
халоген светилка
volts:
24v
watts:
75w
база:
GY6.35
главната апликација:
микроскоп,К Т светлина
живот време:
1000hrs
крстот референца:
64455,guerra 6419/AX4
Свеж

Избор на клиенти