.

.

New
64156 24V 70W H3 Халоген светилка Бесплатен превозот-50pcs

64156 24V 70W H3 Халоген светилка Бесплатен превозот-50pcs

DEN 11904.00

Стока
Достапно.


64156 24 V 70 W H3 Халоген светилка Бесплатен превозот-50pcs
volts : 24v
w : 70w
база : PK22 S
главната примена : стоматолошки единица
живот време : 2000hrs
крстот референца : 64151
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
RoHS,EMC,CQC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
LT03101
volts:
24v
watts:
70W
база:
PK22S
главната апликација:
стоматолошки единица
живот време:
2000hrs
крстот референца:
стоматолошки единица
Свеж

Избор на клиенти