.

.

New
64255 8v 20w GZ4 Стоматолошко лекување светилка 8v 20w халоген Сијалица бесплатен превозот-30pcs

64255 8v 20w GZ4 Стоматолошко лекување светилка 8v 20w халоген Сијалица бесплатен превозот-30pcs

DEN 12432.00

Стока
Достапно.

, тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација.
64255 8v 20w GZ4 Стоматолошко лекување светилка 8v 20w халоген Сијалица бесплатен превозот-30pcs
volts : 8v
засилувачи : 20w
база : GZ4
главната примена : микроскоп ,стоматолошки
живот време : 50hrs
крстот референца : 64255,Guerra 5331/1
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
RoHS,EMC,CQC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
LT05013
volts:
8v
watts:
20W
база:
GZ4
живот време:
50hrs
главната апликација:
микроскоп,стоматолошки
крстот референца:
64255,guerra 5331/1
Свеж

Избор на клиенти