.

.

New
Guerra 6419/AX8 12V 75W GY6.35 хируршки светлина светилка 12v75w халоген сијалица Бесплатен превозот-30pcs

Guerra 6419/AX8 12V 75W GY6.35 хируршки светлина светилка 12v75w халоген сијалица Бесплатен превозот-30pcs

DEN 9792.00

Стока
Достапно.


Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн.35 хируршки светлина светилка 12v75w халоген сијалица Бесплатен превозот-30pcs
volts : 12v
w : 75w
база : GY6., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација.
Guerra 6419/AX8 12 V 75 W GY6.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.35
главната примена : операција светлина
живот време : 1000hrs
крстот референца : Guerra 6419/AX8
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
ЕМК,RoHS,CQC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
LT03022
volts:
12v
watts:
75w
база:
GY6.35
главната апликација:
К Т светлина
живот време:
1000hrs
крстот референца:
guerra 6419/AX8
Свеж

Избор на клиенти