.

.

New
JC 17V 95W G6.35 Стоматолошки Стол единица светлина светилка 17v95w халоген светилки Бесплатен превозот-10pcs

JC 17V 95W G6.35 Стоматолошки Стол единица светлина светилка 17v95w халоген светилки Бесплатен превозот-10pcs

DEN 5760.00

Стока
Достапно.

Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација.35
главната примена : OT светлина
живот време : 300hrs
крстот референца : Guerra 6419/2 A,Berchtold CZ908-22
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.8 v
w : 150w
база : G6.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн.35 светилка Надземни Хируршки Светилки бесплатен превозот-30pcs
volts : 22., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
LT03069
Карактеристики:
халоген светилка
volts:
17v
watts:
95w
база:
G6.35
главната апликација:
стоматолошки единица
живот време:
1000hrs
крстот референца:
14623
Свеж

Избор на клиенти