.

.

New
Стоматолошки 12V сијалица 50W GZ4 стоматолошко лекување светлина 12v50w халоген светилка Бесплатен превозот-10pcs

Стоматолошки 12V сијалица 50W GZ4 стоматолошко лекување светлина 12v50w халоген светилка Бесплатен превозот-10pcs

DEN 5040.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација.
Стоматолошки 12 V сијалица 50 W GZ4 стоматолошко лекување светлина 12v50w халоген светилка Бесплатен превозот-10pcs
volts : 12v
засилувачи : 50w
главната примена : стоматолошки стол светлина
живот време : 50hrs
крстот референца : MR11 со мазна рефлектор
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
ЕМК,RoHS,CQC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
LT05022
volts:
12v
watts:
75w
база:
GZ4
живот време:
50hrs
главната апликација:
микроскоп стоматолошки
крстот референца:
MR11 со мазна рефлектор
Свеж

Избор на клиенти