.

.

New
Светилка Носителот Конвертори 4 во 1 E27 База Штекер 110V-240V светилка штекер Splitter Светлина, Крушка Светилка Адаптер Носителот e27 Студио мека кутија

Светилка Носителот Конвертори 4 во 1 E27 База Штекер 110V-240V светилка штекер Splitter Светлина, Крушка Светилка Адаптер Носителот

DEN 414.00
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Опис : Овој производ е главно се користи во фотографија. за улични светилки, лустери, фабрики, магацини, фотографски светилник и на други места за да се зголеми извор на светлина е 4 во 1 студио E27 светилка штекер splitter адаптер за студио бел ден светилки. Тоа им овозможува на 4 светилки се инсталирани во еден штекер во исто време. Секој приклучок адаптер може поддршка до 60 W. Па тоа поддршка до 60/240 W вкупно. Овој производ идеја за повеќе светла за фотографија или видео запис, ако сакате да го надградите вашиот еден штекер светла, конвертирате една сијалица светлина 3 / 4 светилки светлина, ова е најдобриот избор. Тоа е E27 база, истите се вклопуваат како редовни домаќинство сијалица штекер. Спецификации : База тип : стандард E27 база за Поддршка на моќ : 60 Wx4 (240 W во вкупниот) Боја : бела Големина : 80*80*100mm Школка материјал : PBT Номинален напон : 110 V-240 V Погоден за : Дома и Студио бел ден светилки во фотографска употреба. Пакет се Вклучени : 1 x База приклучок адаптер (светилки & носителот не се вклучени.)

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Карактеристики:
Светилка Носителот Конвертор
Број На Модел На:
4 во 1 E27 База Socket
Бренд Име:
Tightsen-Home
База Материјал:
ABS
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти