.

.

New
Бесплатен превозот 3pcs Плоштад со назад прстени фитинг комплет црно Железо случај gu10/mr16 led светлото на рефлекторите Тела/носителите

Бесплатен превозот 3pcs Плоштад со назад прстени фитинг комплет црно Железо случај gu10/mr16 led светлото на рефлекторите Тела/носителите

DEN 2453.00
DEN 2582.40

Стока
Достапно.

Точка мора да биде во оригинална состојба, со оригинално пакување.(Парцела подолу 2kg)
2.50 MM MR16/GU10/GU5.
Ние ги прифати овластен се враќа за размена, или рефундирање во рок од 10 дена од приемот на објектот. Ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас откако ќе го добиете објект во меѓувреме, исто така, ова ќе ни информираат дека сте добиле на вашиот предмет.
Спецификации Име LED Спот Тела Dimenstion(mm) L330 x W130 x H45 mm Намали излез(mm) 110 X 305 mm Нето Тежина(g) 385 g Стил Рамна површина еден прстен структура Материјал Алуминиум и Железо Боја Црна Светилка носителот MR16/GU10 ( Default MR16 ) Апликација Кол. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот).
Повратни информации
На нашите клиенти задоволство е најчесто клучот важен фактор на нашиот успех.
EMS : 7-14 работни денови.
Гаранција и Политика на Враќање
Ние обезбедуваме 1 години гаранција за потрошувачите на нашите LED светла. Хонгконг Пост/Кина Пост : 10-20 работни денови. Ве молиме да ни оставите порака, кога местото на цел ако имате посебни барања на пратката. Ние сме тука да ви помогнеме.
Превозот
Важно на пакет тежина и големина. Значи, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден.

Детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Карактеристики:
место светло тела
Гаранција:
3year
Број На Модел На:
YDG-место светло тела
База Материјал:
Алуминиум,Железо
Свеж

Избор на клиенти