.

.

New
E27 ЛЕР заштеда на Енергија Светлина Штекер 1 до 3 / 1 до 5 Завртка Сијалица Основи Splitter E27 LED Таванот Светлина Sockets Светилка Носителот 1PC

E27 ЛЕР заштеда на Енергија Светлина Штекер 1 до 3 / 1 до 5 Завртка Сијалица Основи Splitter E27 LED Таванот Светлина Sockets

DEN 218.00
DEN 251.04

Стока
Достапно.

Наплата износ не ги вклучува превозот и ракувањето цена Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Сите предмети се испраќаат за слободни освен такси како данок или должност наплаќа од вашата земја.Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри.
Пакетот вклучува : 1pc x E27 Штекер Splitter во OPP вреќа.
E27 1 до 3 Димензии : 170*85mm, Тежина : 92g.
FEDEX : Item испратени од FEDEX, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
Кина пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Да бидат слободни да контакт.
E27 1 до 5 Големина : 180*85mm, Тежина : 145g.уживајте во вашето време.
За некое место како ОАЕ, Сингапур, .
Повратни Информации Политика :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски.
HK пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 денови.
Погоден за : E27 Завртка светилки.
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш. Ова е затоа што сакате да се избегнат некои проблеми кои ќе влијаат на примање, како што се нејасно адреса, или личните барања или индивидуален стил е недостаток и така натаму.

Детали

База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
База Материјал:
Месинг,Пластични
Гаранција:
6 momths
сертификација:
CE,CCC
Карактеристики:
Пламен Retardant, Безбедно
is_customized:
Yes
Точка име :
E27 1 да 3/5 Светилка Носителот Splitter LED Светилка Основи Завртка Сијалица Socket
Напон/Тековни:
250V/2A
Материјал:
Пламен Retardant PC
Внатрешниот Проводник:
Бакар
Големина:
170*85mm/180*85mm
боја:
Бела
Потеклото на место:
Guangdong,Кина
Свеж

Избор на клиенти