.

.

New
Бесплатен Превозот од DHL led алуминиумски истиснување Алуминиумска Површина Монтирани LED Лента Светлина Профил За Таванот Светла 10m/многу

Бесплатен Превозот од DHL led алуминиумски истиснување Алуминиумска Површина Монтирани LED Лента Светлина Профил За Таванот Светла

DEN 7524.00
DEN 7920.00

Стока
Достапно.

MOQ/Прилагодено Орде П'ty & Должина Нашите MOQ е 1lot(10x100cm), ако сакате на било прилагодено цел количини или должина(на equiescent должина е 100cm по парче и standared должина е 100cm, 200cm и 300cm, прилагодена должина е на располагање, но треба да се цени исклучиво) ве молиме слободно контактирајте со нас пред ставање на ред. Во случај да имате проблем со купување само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да се врати нагоре. Предаден од Шенжен Кина.Во случај да не примите оваа услуга, ние ќе го цениме многу ако контактирајте ја нашата услуга одделот пред да замине било кој тип на негативен фидбек. За нас/Повратна информација Нашата цел е да се дава 5 ѕвезди на услуги секој ден од неделата за секој клиент. Политика на враќање Сите предмети се тестирани и добро спакувани се пред објавување. Сите бараме е објективна можност да го стори тоа. ние ќе обезбеди размена но БЕЗ НАПЛАТА ќе бидат прифатени. Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас за враќање адреса, ПРЕД да го испрати назад.Бесплатен Превозот од DHL led алуминиумски истиснување Алуминиумска Површина Монтирани LED Лента Светлина Профил За Таванот Светла 10m/многу Карактеризираат - Направени од anodizing алуминиум - Достапни должини : 0. Нешто помалку од 5 ѕвезди не е она што ние се залага за. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Превозот политика Бесплатен превозот за сите предмети, но не се вклучени било увоз на даноци или царинење такса во секој Брод-Да се обрати.

Детали

Тип На Објект:
Lampshades
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
PC,Алуминиум
Должина:
100cm
Гаранција:
12 месеци
Карактеристики:
Енергија конзервација
Број На Модел На:
VAL058
Додатоци:
Крајот капи, суспендирани јаже
LED Ленти:
Не Се Вклучени
Капак на располагање:
Опал diffuser, јасно леќа
Должина на располагање:
0~300cm
Кориснички Должина:
Во ред, но цени поединечно
Бесплатен превозот :
Yes
на располагање:
Алуминиум LED Таванот Светла
Свеж

Избор на клиенти